Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Nasz zespół


Dom & House działa od 9 lat na trójmiejskim rynku nieruchomości. Stawiając na ciągły rozwój i poszerzanie naszej oferty, w 2016 roku wyszliśmy poza granice Trójmiasta otwierając pierwsze partnerskie biuro nieruchomości w Warszawie. Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem mieszkań, domów i nieruchomości komercyjnych, zarówno z rynku wtórnego i pierwotnego, a także krótkoterminowym wynajmem ekskluzywnych apartamentów w Trójmieście. Świadczymy też usługi dodatkowe, jak doradztwo, pomoc w kredytowaniu oraz wykańczanie wnętrz.

 

ZGRANY ZESPÓŁ

SKUTECZNE TRANSAKCJE

EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE

GWARANCJA ZADOWOLENIA

50 profesjonalistów

 

2 realizowane transakcje dziennie

200 apartamentów

(wynajem krótkoterminowy)

90% zadowolonych klientów

5 oddziałów

 

19000 gości apartamentów rocznie

 

 

 

 

Zarząd

Janusz Tomczak

Członek Zarządu Komplementariusza

tel. +48 696 461 286

j.tomczak@domhouse.pl

Krzysztof Aranowski

Członek Zarządu Komplementariusza

tel. +48 602 304 758

k.aranowski@domhouse.pl

Agnieszka Tomczak

Pełnomocnik Zarządu

tel. +48 691 972 474

a.tomczak@domhouse.pl

Żaneta Polna

Dyrektor Administracyjny

tel. +48 696 461 288

z.polna@domhouse.pl

Karolina Ellwart

Kierownik Biura Zarządu

tel. +48 883 374 231

k.ellwart@domhouse.pl

Żaneta Wawrzyńczak

Asystent Biura Zarządu

tel. +48 668 021 800

z.wawrzynczak@domhouse.pl

Katarzyna Tomaszewska

Asystent Biura Zarządu

tel. +48

k.tomaszewska@domhouse.pl

Oddział Sopot

Urszula Rułkowska-Kempska

Ekspert ds. Nieruchomości

tel. +48 668 034 134

u.kempska@domhouse.pl

Kamil Topór

Ekspert ds. Nieruchomości

tel. +48 883 374 235

k.topor@domhouse.pl

Kamil Estrop

Ekspert ds. Nieruchomości

tel. +48 690 991 300

k.estrop@domhouse.pl

Joanna Kozłowska

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 728 806 476

j.kozlowska@domhouse.pl

Ada Masłyk

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 662 025 974

a.maslyk@domhouse.pl

Katarzyna Piotrowska

Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 535 631 100

k.piotrowska@domhouse.pl

Marcin Nieśpielak

Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 533 337 307

m.niespielak@domhouse.pl

Hanna Mendelewska

Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 883 374 237

h.mendelewska@domhouse.pl

Ewa Zawadzka

Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 530 398 800

e.zawadzka@domhouse.pl

Kamila Bernad

Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 690 857 700

k.bernad@domhouse.pl

Tomasz Jankowski

Młodszy Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 577 280 777

t.jankowski@domhouse.pl

Aleksander Tomczak

Młodszy Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 533 977 000

aleksander.tomczak@domhouse.pl

Oddział Sopot

Katarzyna Brędowska

Kierownik ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 662 081 157

k.bredowska@domhouse.pl

Marek Szura

Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 883 374 233

m.szura@domhouse.pl

Jan Buturla

Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 530 130 440

j.buturla@domhouse.pl

Magdalena Gałka

Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 883 374 234

m.galka@domhouse.pl

Maciej Baronowski

Młodszy Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 884 858 899

m.baronowski@domhouse.pl

Agata Krupa

Młodszy Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 535 081 900

a.krupa@domhouse.pl

Finanse

Jarosław Cynar

Pełnomocnik Zarządu Bonus Finance

tel. +48 607 705 740

j.cynar@bonusfinance.pl

Joanna Pajrowska-Falkowska

Doradca Kredytowy

tel. +48 883 374 232

j.falkowska@bonusfinance.pl

Grzegorz Lendzion

Doradca Kredytowy

tel. +48 533 534 465

g.lendzion@bonusfinance.pl

Rafał Kapuściński

Doradca Kredytowy

tel. +48 533 534 462

r.kapuscinski@bonusfinance.pl

Oddział Gdańsk Śródmieście

Maria Kreft

Kierownik ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 697 777 822

m.kreft@domhouse.pl

Joanna Kościuk

Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 535 037 700

j.kosciuk@domhouse.pl

Alicja Oleszkiewicz

Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 668 097 600

a.oleszkiewicz@domhouse.pl

Adrian Zaremba

Młodszy Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 574 599 453

a.zaremba@domhouse.pl

Klaudia Pokrątka

Młodszy Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 786 113 700

k.pokratka@domhouse.pl

Aranżacje Wnętrz

Agnieszka Tomczak

Aranżacje Wnętrz

tel. +48 691 972 474

a.tomczak@domhouse.pl

Oddział Gdańsk Wrzeszcz

Marcin Żurawski

Kierownik Oddziału Gdańsk

tel. +48 884 988 138

m.zurawski@domhouse.pl

Marta Makulska

Asystent Oddziału Gdańsk

tel. +48 690 941 400

m.makulska@domhouse.pl

Beata Filipek

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 668 670 900

b.filipek@domhouse.pl

Katarzyna Komorek

Starszy Specjalista ds. Nieruchomosci

tel. +48 534 950 800

k.komorek@domhouse.pl

Justyna Pomaska

Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 668 691 800

j.pomaska@domhouse.pl

Magdalena Żurawska

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 668 692 400

m.zurawska@domhouse.pl

Marta Grzebińska

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 575 811 800

m.grzebinska@domhouse.pl

Joanna Rzeszotarska

Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 883 000 413

j.rzeszotarska@domhouse.pl

Marek Komorek

Młodszy Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 570 292 889

m.komorek@domhouse.pl

Magdalena Chrapun

Młodszy Specjalista ds. NIeruchomości

tel. +48 690 941 004

m.chrapun@domhouse.pl

Biuro Sprzedaży Inwestycji WaterLane

Paweł Nowik

Ekspert ds. Nieruchomości

tel. +48 697 777 829

p.nowik@domhouse.pl

Maria Kreft

Ekspert ds. Nieruchomości

tel. +48 697 777 822

m.kreft@domhouse.pl

Oddział Partnerski Gdynia Sea Towers

Monika Bondarczyk

Partner

tel. +48 735 001 199

m.bondarczyk@domhouse.pl

Izabela Karpik

Asystentka Biura Zarządu

tel. +48 535 440 530

i.karpik@domhouse.pl

Sylwia Deorocka

Doradca Klienta

tel. +48 733 216 315

s.deorocka@domhouse.pl

Justyna Pogodzińska

Doradca Klienta

tel. +48 733 004 109

j.pogodzinska@domhouse.pl

Małgorzata Lipska

Doradca Klienta

tel. +48 733 216 066

m.lipska@domhouse.pl

Anna Iwicka

Doradca Klienta

tel. +48 733 216 693

a.iwicka@domhouse.pl

Katarzyna Kostyszyn

Doradca Klienta

tel. +48 733 216 788

k.kostyszyn@domhouse.pl

Marcin Szymczak

Doradca Klienta

tel. +48 733 984 750

m.szymczak@domhouse.pl

Stanisław Marczak

Doradca Klienta

tel. +48 733 216 086

s.marczak@domhouse.pl

Oddział Partnerski Warszawa

Robert Kurzątkowski

Dyrektor Zarządzający

tel. +48 577 813 323

r.kurzatkowski@domhouse.pl

Krzysztof Dobroszek

Doradca Klienta

tel. +48 504 423 508

k.dobroszek@domhouse.pl

Halina Charłamowa

Doradca Klienta

tel. +48 513 517 353

h.charlamowa@domhouse.pl

Tetiana Dekhtiar

Doradca Klienta

tel. +48 +48 504 423 509

t.dekhtiar@domhouse.pl