Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 22 515 49 55

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH508026, Obiekt - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH508026

Obiekt - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Na sprzedaż niedawno ukończony budynek z przeznaczeniem pod pensjonat, hotel, obiekt rekreacyjny z zapleczem noclegowym, centrum konferencyjne, dom opieki. Obiekt składa się z 13 pokoi noclegowych z prywatnymi łazienkami, zaplecza socjalno-technicznego z węzłem kuchennym oraz sal rekreacyjno-szkoleniowych. Nieruchomość zlokalizowana jest w zacisznej części Warszawy - Wilanowie.
Doskonała propozycja dla inwestorów poszukujących miejsca do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Nieruchomość
Nowoczesny budynek o powierzchni całkowitej 603 m2, składający się z dwóch kondygnacji naziemnych oraz poddasza użytkowego, posadowiony na działce 2300 m2.

Na poziomie parteru sala wielofunkcyjna, sala konsumpcyjna, toaleta ogólnodostępna, jeden pokój noclegowy z łazienką, pomieszczenia porządkowe i socjalne, a także węzeł do wydawania i serwowania posiłków. Zaplecze kuchenne posiada niezależne wejście (niezależna droga dostaw). W skład zaplecza kuchennego wchodzi: przedsionek, przygotowalnia, zmywalnia, magazyn, boks do mycia warzyw i owoców oraz węzeł socjalny z niezależną łazienką.
Na piętrze duża sala o charakterze rekreacyjnym oraz do spotkań i zajęć szkoleniowych, a także do prowadzenia spotkań biznesowych z kontrahentami, toaleta ogólnodostępna, pokoje noclegowe z prywatnymi łazienkami wyposażonymi w WC, umywalkę i prysznic.
Poddasze użytkowe przeznaczone na pokoje noclegowe z łazienkami.

Wejście do budynku zaprojektowane zostało z uwzględnieniem wymagań dostępności dla osób niepełnosprawnych. Pokój noclegowy na poziomie parteru wraz z łazienką oraz toaleta ogólnodostępna przystosowane do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Na terenie nieruchomości przewidziano 12 miejsc postojowych.

Lokalizacja

Budynek położony jest w zielonej dzielnicy Wilanów. Lokalizacja sprzyja komfortowemu wypoczynkowi oraz relaksowi. Spokojna okolica, w najbliższym sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.
Dojazd do centrum Warszawy zajmuje 30 minut samochodem, około 50 minut autobusem.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Obiekt - Sprzedaż
Warszawa - Wilanów, ul.

Oferta na wyłączność

Cena:

5 400 000 zł

Powierzchnia:

603.00 m2

Liczba pomieszczeń:

15

Cena za 1m2:

8 955 zł

Własność:

Własność

Rok budowy:

2021

Winda:

Nie

Stan:

Do adaptacji

Opiekun oferty

Wojciech Adameczek

605 491 111, 22 515 49 55

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych - zobacz szczegóły
Podobne oferty